Wiązar Plus jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem w budownictwie i obróbce drewna. Wykonujemy prefabrykowane konstrukcje wiązarów dachowych łączonych płytkami kolczastymi w systemie MiTek. Nasze prace wykonujemy kompleksowo, zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem elementów dachu z ich impregnacją, transportem elementów i montażem konstrukcji na budowach. Posiadamy własny zakład produkcyjny, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę.

Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajduje się w Łanach przy ulicy Wojnowskiej. Działamy głównie na rynku  dolnośląskim, jednakże jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Polityka firmy w 3 punktach

Zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

Naszym celem jest propagowanie wiedzy o zaletach prefabrykowanej więźby.

Liczy się dla nas jakość wykonania: rzetelna praca, najlepsze materiały, terminowość.

Dlaczego Wiązar Plus

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i profesjonalny park maszynowy pozwalają nam świadczyć wysokiej jakości usługi, poparte licznymi rekomendacjami ze strony naszych Klientów. Cechuje nas rzetelność, kompleksowość, a także terminowość wykonywanych przez nas usług. Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, analizujemy możliwości techniczne i proponujemy najlepsze rozwiązanie.

Doświadczenie

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w pracy z wiązarami dachowymi. Wieloletnia praktyka i setki wykonanych zleceń przekładają się na jakość świadczonych usług.

Materiały

Do produkcji wiązarów używamy wyłącznie certyfikowane i atestowane drewno konstrukcyjne w klasie C24. Poszczególne elementy wiązarów łączone są za pomocą płytek kolczastych MiTek.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze zlecania są zawsze wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP.

Park maszynowy

Stale poszerzamy nasz park maszynowy o bardziej zaawansowane technologicznie maszyny oraz systematycznie szkolimy operatorów. Dzięki temu możemy podjąc się najbardziej wymagających zleceń.